Haber Detayı
12 Haziran 2016 - Pazar 18:11 Bu haber 2210 kez okundu
 
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
Son derece modern akıllı ve hırslı bir kişilik. Tuttuğunu koparan Afyonlu ve esnaf bir ailenin 3 kızından en büyüğü.. Toprak Emlak Gayrimenkul ve İnşaat sahibi ve yaklaşık 8 yıldır bu sektörde emin adımlarla ilerliyor.
Ekonomi Haberi
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”

32 yaşında Hatice Hanım inanılmaz çok yönlü biri. Son derece neşeli ve güler yüzlü. Firması Toprak Emlak bünyesinde Alım satım yanı sıra kiralama, tapu takip banka ve konut kredi işlemleri,Kat İrtifakı,Ayırma yani (İfraz) Plan Proje, cins tahsisi, İntikal, miras işlemleri, kat mülkiyeti, eksperlik ve konut ile ilgili ne varsa birebir takip ediyorlar. Hatice hanımın kendini bir tanımı var. Neşeli, çılgın,ehliyet sahibi bir ailenin kızıyım diyor. Sıla dinlemeyi seviyor. Ben bilgimle ve yeteneğimle konuşurum. Müşteriye konu ile ilgili tüm detayı anlatırım.Kafa karıştırmam.Anlayacağınız bedava danışmanlık yaparım diyecek kadar kendiyle barışık))

 

ODAMIZ KURULMALI VE İŞLER PROFESYONELLEŞMELİ..

Afyonlu ve merkez doğumlu olmasına rağmen ilimizin kötü huylarından önyargılı huyları hiç sevmiyor Hatice Öztürk.Bilir kişi belgesi almak için yoğun bir çalışma temposuna girdim Arazi ile alakalı..Aynı zamanda Halk Eğitim Merkezlerinde düzenlenen seminer sempozyum ve kurslarda hocalık yaparak bilgilerimi insanlarla paylaşıyorum.Her başarısızlığımda kendimi ödüllendiriyorum,Her başarısızlık bir başarı getirir. Çünkü çok sabırlıyımdır.Afyonda Emlakçılık emeklilerin işi değil, Profesyonellerin işi olmalı.Ve çok gariptir, acıdır, bir mesleki odamız bile yok.Kahveciler ve Elektrikçiler odasına bağlıyız ne alakaysa. Emlakçılar maalesef birbirlerini çekemiyorlar.Benim portföyüm herkese açık hiç sıkıntım yok.Sektör pastası büyük ve herkese yetecek kadar çok. Emlakçılık işini erkeklerden daha iyi yapabileceğimi gördüm ve sektöre girdim. Bu konuda 10- 15 yıl önce birinin yanına gireyim staj yapayım dedim. Emlak camiasında bayan emlakçı mı olurmuş? sözleri üzerine kimse beni yanına kabul etmedi. Bende pekala olur diyerek büromu açtım ve mesleğime devam ediyorum çok şükür..Yani bu alan açık bir alandı ve profesyonel açıdan doldurmam gerekiyordu doldurdum bende.

“EMLAKÇILAR ODASI” KURULMALI..ACİL

Hatice Hanım keyifli röportajımızda şunları söylemeden de geçemiyor” Toprak Emlak olarak biz daha çok arazi işleriyle uğraşıyoruz. 8 adet part-Tıme çalışan arkadaşımız var. İlimiz de “EMLAKÇILAR ODASI” kurulması için ufak ufak adımlar atmaya başladık.Şu an kayıtlı 500 emlakçı var. Merdiven altlarını ve ayaklı emlakçıları sayamıyoruz bile.Vergisini veren kuruluşlar mesleki odamız dahilinde tapuda ve belediyede öncelikli çalışmalar yapmalı, ayaklı ve diğer ne olduğu belirsiz emlakçılardan artık kurtulmalıyız. Emlakçıların asıl görevi her iki tarafın mağdur olmaması için sözleşme ve güven unsurunun müşterilere sunulması gerekir. Biz ilçelere de bakıyoruz. Yeter ki tapuyla lakalı işler olsun hiç sorun değil. Hedefimiz daha da ileriye bakmak. Boyunuz değil,saçınız değil yüreğiniz…Yaptığınız işi severek yapın diyor Hatice Öztürk..Ben büromu 5 bin lira ile açtım, şu an 120 bin liralık ofisim var.Bu işte azim ve sebat çok önemli Siz yeter ki isteyin diyor son söz olarak.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: hatice öztürk, toprak, emlak, afyon,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
TOPRAK’IN BEREKETLİ YÜZÜ “HATİCE ÖZTÜRK”
Yorumlar
Haber Yazılımı