Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 00:00
 
Toptaş, vatandaşlarla bayramlaştı
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş Bayramın 3. gününde gidilmedik yer, sıkılmadık el bırakmadı.
Gündem Haberi
Toptaş, vatandaşlarla bayramlaştı

EMİRDAĞ BELEDİYESİNDE CHP’Lİ BAŞKAN OLACAK

Bayramlaşma programına devam eden Milletvekili Ahmet Toptaş CHP Emirdağ ilçe Başkanlığında partililerle bayramlaştı. Daha sonra esnaf ile görüşen Toptaş, Eski İlçe yöneticisinin cenaze namazına katıldı. Partide yaptığı konuşmada; “Bugün Genel Merkezimizde oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu gece gündüz çalışıyor. Biz Emirdağ ilçesinde her kesimin taktirini toplayacak aday ile seçime gideceğiz. Örgüt olarak bu seçimlerde birlik ve beraberliği sağlayarak çalışacağız. Emirdağ halkı bize son seçimlerde büyük destek verdi. Bu desteği sürdüreceğini görüyorum. “dedi.

OPET AHMET’E UĞRAMAYI İHMAL ETMEDİ

Emirdağ’daki bayramlaşma programı sonrası Çay İlçesine gecen Milletvekili Ahmet Toptaş; Bolvadin’de bir çok ünlünün uğrak haline gelen Namı değer Opet Ahmet’e uğradı. Bolvadin’deki ve Afyon’daki siyaset ile ilgili bilgiler alan Toptaş Lezzet ustası olan Ahmet Akçay’ın yemek menüsünü beğendi.

ÇAY İLÇESİNDE HALKLA BAYRAMLAŞTI

CHP Afyon Milletvekili Ahmet Toptaş Çay İlçe binasında partililerle bayramlaştı. Partililerle bayramlaştıktan sonra Karacaören Beldesine gecen Toptaş; Karacaören’deki halkın sorunlarını dinledi. Çiftçinin perişan olduğunu ve Karacaören’in her geçen gün göç verdiğini belirtti.

ŞUHUT BENİM MEMLEKETİM

Şuhut İlçesine bayramlaşmak için gelen Milletvekili Toptaş; CHP Şuhut İlçe Bayramlaşmasına katıldı. Bayramlaşma sonrası Tekke Köyünde düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlikte yaptığı konuşmada CHP’Lİ Toptaş; “Şuhut benim memleketimdir. Siyasette bana hep sahip çıkmıştır. Bugün canlar bir ve diri olmak için geldik. Düzenlediğiniz Anma programı yıllardır sürmektedir. Daha nice yıllar sürmesi için hep birlikte üzerimize düşeni yapacağız.” dedi. Milletvekili Ahmet Toptaş konuşmasının ardında DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yanına giderek bayramını kutladı.

ATLIHİSAR’DA DÜZENLENEN FESTİVAL SON OLMAMALI

Tekke köyü sonrası Atlıhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Halı, Kilim ve Patates Festivaline katılan Milletvekili Ahmet Toptaş; Belediye Başkanının konuşmasında 5 yıldır yapıyoruz. İnşallah son festivalimiz olmaz açıklaması üzerine kürsüye gelen Milletvekili Toptaş; “Sosyal Belediyeciliğin örneği olan Atlıhisar Belediyemizin kapanan belediyeler arasında olması bizleri üzmektedir. Biz Belediyeleri kapatacak yasanın iptali için Anayasa Mahkemesine müracaat ettik. Sonucu çıkmadı ama Türkiye’de hukuk sisteminin tartışıldığı bugünlerde Anayasa Mahkemesinin bu yasanın iptali konusunda doğru bir karar vermesini umut ediyorum. Sayın başkanının çalışmalarını takip ediyorum, yaşadığı sorunları biliyorum. Yine benim imzamın bulunduğu iki binin altında belediye nüfus hesaplamalarının 2012 sayımının dikkate alınması konusunda kanun teklifi verdik.” dedi. CHP’li Toptaş’ın festivale katılan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile samimi olması dikkat çekti.

SELÇUK DEDE HAZRETLERİNİ ANMA ETKİNLİĞİNE KATILDI

Gecenin geç saatlerinde Sandıklı Selçuk Köyünde düzenlene Selçuk Dedeyi Anma etkinliğine katılan Milletvekili Ahmet Toptaş programını gece saat 01.00 de tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Afyonkarahisar, Milletvekili, Ahmet, Toptaş, Bayramın, 3, gününde, gidilmed
Yorumlar
Haber Yazılımı