Haber Detayı
10 Kasım 2015 - Salı 17:22
 
TÜFAD, Öğretmen Evi Müdürü Lokman Özkul’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu
Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) Afyonkarahisar Şube Başkanlığı, Öğretmenevi Müdürü ve Öğretmenevi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Lokman Özkul ve Kulüp Başkan Yardımcısı futbol antrenörü Erdoğan Erbil’i Öğretmenevi’nde ziyaret etti.
Spor Haberi
  TÜFAD, Öğretmen Evi Müdürü Lokman Özkul’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Lokman Özkul’u makamında ziyaret eden TÜFAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keser, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Dönerkaya, Veysel Dalgıç,Bedri Büyüksökmen Afyonkarahisar'daki futbolu ve diğer spor branşlarının ileriye dönük gelişimi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Afyonkarahisar futbolu,amatör ligler ele alındı.Futbolda altyapının önemine değinildi. TÜFAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Keser,ilimizde açılan antrenör kursları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.Aynı zamanda gazeteci olan TÜFAD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dönerkaya,futbola nostaljik bir yaklaşımda bulundu. Öğretmenevi Gençlik Spor Kulübü  Başkanı Lokman Özkul ‘da kulüplerinin hizmetlerinden bahsederek,ziyaretlerinden dolayı TÜFAD  Şube Başkanı Mustafa Keser’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Başkan Keser, TÜFAD üyesi antrenör Erdoğan Erbil’e TÜFAD plaketi takdim etti ve  görevinde başarılar diledi.

Öğretmenevi ve Öğretmenevi Gençlik Spor Kulübü Başkanlığı’na yapılan ziyarette,Şube Başkanı Mustafa Keser’in yanı sıra TÜFAD Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Dönerkaya,Bedri Büyüksökmen ve Veysel Dalgıç da hazır bulundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜFAD, Afyon Haber, Öğretmen evi,
Yorumlar
Haber Yazılımı