Haber Detayı
15 Kasım 2015 - Pazar 19:52
 
TÜRK MİLLETİ’NİN HİZMETİNDEYİZ
MHP 26. Dönem Milletvekili seçilen Mehmet Parsak TBMM’de kayıt işlemlerini yaptırdı
Gündem Haberi
TÜRK MİLLETİ’NİN HİZMETİNDEYİZ

Bugüne kadar Afyonkarahisar halkının ve Türk Milleti’nin hizmetinde olduklarını söyleyen Parsak,. “Bundan sonra da insanlarımıza asla yalan söylemeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi

1 Kasım seçimlerinin ardından yeniden Afyonkarahisar Milletvekili seçilen Mehmet Parsak TBMM’ye kaydını yaptırdı.

Afyonkarahisar halkına teşekkür eden Parsak, “Halkımız bir tercih yapmıştır. Bizler yeniden Afyonkarahisar’ı temsil edeceğimiz için mutluyuz. Bize oy veren hemşehrilerimize layık olmak için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

YALNIZ DOĞRULARI SÖYLEYECEĞİZ

MHP’nin bugüne kadar milletine asla yalan söylemediğinin altını çizen Parsak, “Sırf fazla oy almak için Türk Milleti’ne yalan söylemedik. Bundan sonra da oy kaygısı taşımadan yalnızca gerçekleri söylemeye devam edeceğiz. MHP Türk Milleti’nin omurgasını oluşturuyor. Her ne olursa olsun yalnız doğrunun yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

ÇALIŞMALARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Hükümetin yakın zamanda kurulacağını söyleyen Parsak, “Afyonkarahisar’a yapılacak olan yatırımların, çalışmaların her8 zaman takipçisi olacağız. Halkımızın yararına olan her şeyde bizlerde gereken desteği vereceğiz. Sen-ben kavgası içine girmeden halkımızın refahı ve huzuru için mücadelemiz sürecektir” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: mehmet parsak, afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı