Haber Detayı
04 Mart 2018 - Pazar 19:46
 
Ülkücü hafıza baykara ile devam etti
MHP Ülkücü Hafıza Komisyonu Afyonkarahisar’da çalışmalarına devam ediyor. Komisyon başkanlığını Murat Gökçimen ve Mustafa Gün ile Raşit Doğan ’dan oluşan komisyon , Afyonkarahisar Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Halil İbrahim Baykara ‘ yı ziyaret etti. Halil İbrahim Baykara 12 Eylül 1980 öncesi Ülkü Ocaklarında görev almış , ömrünün belli bir döneminde de cezaevinde kalmış Taş Medreselilerden birisidir. Kendisini ziyaret eden komisyonla Ülkücü Hareketin o dönemlerde yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgiler verdi.
Gündem Haberi
Ülkücü hafıza baykara ile devam etti

          Sohbet havasında geçen komisyon çalışmasından sonra Komisyon Başkanı Murat GÖKÇİMEN ‘’ Ülkücü Hafıza Komisyonumuz bu gün ‘ de davamızın büyüklerinden kıymetli  büyüğümüz ve Partimizi Belediye Meclisinde başarı ile temsil eden her zaman bizlerin gurur kaynağı olan Halil İbrahim BAYKARA Bey ‘ i ziyaret ettik. Komisyon çalışmamızın her dakikasında davamızın ne kadar büyük olduğunu ve böyle yolundan , davasından , çizgisinden zerre kadar şaşmayan , dava uğruna cezaevlerini Taş Medreselere çeviren Ülkü devleri olduğu sürece bizim davamız Başbuğ ‘ umuz Alparslan TÜRKEŞ ‘ in izinde Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Bey ‘ in emrinde son nefesine kadar yılmadan çalışıp , üç hilali dalgalandırmaya devam edecektir.

          Ülkücü Hafıza Komisyonuz çalışmalarına devam edecektir. Çalışmalarımıza Afyonkarahisar ‘ dan sonra İlçe ve Beldelerdeki programlarımız ile başlayacağız. Bizlere komisyon çalışmalarımızda bize anılarını paylaşan ve gelecek Ülkücü nesillere büyük miras bırakan değerli büyüklerimize teşekkür ederim. ‘’ dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkücü, hafıza, baykara, ile, devam, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı