Haber Detayı
04 Mart 2018 - Pazar 19:46 Bu haber 327 kez okundu
 
Ülkücü hafıza baykara ile devam etti
MHP Ülkücü Hafıza Komisyonu Afyonkarahisar’da çalışmalarına devam ediyor. Komisyon başkanlığını Murat Gökçimen ve Mustafa Gün ile Raşit Doğan ’dan oluşan komisyon , Afyonkarahisar Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Halil İbrahim Baykara ‘ yı ziyaret etti. Halil İbrahim Baykara 12 Eylül 1980 öncesi Ülkü Ocaklarında görev almış , ömrünün belli bir döneminde de cezaevinde kalmış Taş Medreselilerden birisidir. Kendisini ziyaret eden komisyonla Ülkücü Hareketin o dönemlerde yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgiler verdi.
Gündem Haberi
Ülkücü hafıza baykara ile devam etti

          Sohbet havasında geçen komisyon çalışmasından sonra Komisyon Başkanı Murat GÖKÇİMEN ‘’ Ülkücü Hafıza Komisyonumuz bu gün ‘ de davamızın büyüklerinden kıymetli  büyüğümüz ve Partimizi Belediye Meclisinde başarı ile temsil eden her zaman bizlerin gurur kaynağı olan Halil İbrahim BAYKARA Bey ‘ i ziyaret ettik. Komisyon çalışmamızın her dakikasında davamızın ne kadar büyük olduğunu ve böyle yolundan , davasından , çizgisinden zerre kadar şaşmayan , dava uğruna cezaevlerini Taş Medreselere çeviren Ülkü devleri olduğu sürece bizim davamız Başbuğ ‘ umuz Alparslan TÜRKEŞ ‘ in izinde Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Bey ‘ in emrinde son nefesine kadar yılmadan çalışıp , üç hilali dalgalandırmaya devam edecektir.

          Ülkücü Hafıza Komisyonuz çalışmalarına devam edecektir. Çalışmalarımıza Afyonkarahisar ‘ dan sonra İlçe ve Beldelerdeki programlarımız ile başlayacağız. Bizlere komisyon çalışmalarımızda bize anılarını paylaşan ve gelecek Ülkücü nesillere büyük miras bırakan değerli büyüklerimize teşekkür ederim. ‘’ dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkücü, hafıza, baykara, ile, devam, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı