Haber Detayı
27 Mart 2018 - Salı 19:46
 
Ülkücü hafıza toplandı
Ülkücü Hafıza Komisyonu önce Afyonkarahisar merkezde Ülkücü camiaya hizmet etmiş Şükrü ŞİMŞEK ‘i iş yerinde ziyaret etti. Daha sonra komisyon çalışmaları kapsamında İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ‘ünde katıldığı İhsaniye İlçesi Akören mahallesinde devam etti.
Siyaset Haberi
Ülkücü hafıza toplandı

Komisyon Başkanı Murat GÖKÇİMEN ‘’ Ülkücü Hafıza Komisyonu olarak Afyonkarahisar merkez ve İhsaniye ilçemizin Akören mahallesinde devam ettik. Geçmişten günümüze ışık tutan Ülkü devlerine geçmişte verdiği hizmetlerden ve günümüze ışık tutan değerli bilgileri bizlere aktardıkları için hepsine teşekkür ederim. İhsaniye ‘deki çalışmalarımıza il Başkanımızın da katılımı ile yeri geldi güldük yeri geldi gözyaşlarımızı tutamadık. Gerçekten bu çalışmalarımız Ülkücü Hareketin bu günlere nasıl geldiğini, ne çileler çekildiğini, kader birliğini ve bu Davanın gerçekten Dua‘ lı Dava olduğunu göstermektedir. Ülkücü Hafıza Komisyonu olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. ‘’ dedi.

 

          İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ‘’ İhsaniye ‘ de yapılan Ülkücü Hafıza Komisyonunun çalışmalarına katıldık. Ömrünü harekete adamış, davasına ihanet etmemiş, her türlü zorluklara göğüs germiş, Hareketin yüz akları ile geçmişi yad ettik.

          Hepsinin hikâyesi ayrı, Her kelimesi tarih kokan, her sözü ders niteliğinde, geçmişi anarken o anı tekrar yaşayan, yüzündeki çizgiler sanki davanın yürüyüşündeki dik ve zorlu patikaları anlatırcasına ama mağrur, dik başları ile tarihi sınavlardan geçenlerin hikayesidir bu anlattıkları. Hiç birisinin koltuk ve makam kaygısı yoktu. Tek kaygıları yaşama sebepleri olan Vatan ve Ülküleri idi. Bizim için hepsi tarih, hepsi birer ulu çınardır. Tarihin hiçbir döneminde bu ulu çınarlar eğilmemiş ve dik durmuştur. Davamızın bayrağını bu güne taşıyan Ülkü devlerinin Hepsinden Yüce Allah ayrı ayrı razı olsun. Ülkücü Hafıza Komisyonunun çalışmalarını takdirle izliyor, kendilerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkücü, hafıza, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı