Haber Detayı
18 Ocak 2017 - Çarşamba 18:22 Bu haber 936 kez okundu
 
Üstek koleji’ne medya ziyareti
Afyonkarahisar’daki internet haber sitelerinin sahipleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Afyon Üstek Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Eğitim Haberi
Üstek koleji’ne medya ziyareti

Ziyarette Lise Müdürü Hasan Gezer tarafından karşılanan Afyonyerelbasin.com ve A Haber Ajansı Sahibi Ahmet Uçmak, Afyonexpress.com sitesi sahibi Arif Yavuz, Afyonbuyuksehir.com sitesi sahibi Mehmet Başeğmez ve Karahisar TV Kameramanı Selçuk Mikail Taşkın, internet haber sitelerinin sorunlarını Müdür Gezer’e aktardı.

 

Medya okuryazarlığı ve fotoğrafçılık gibi kurslar açılacak

Gezer, yaptığı açıklamada, kendisinin de bir gazeteci olduğunu ve bununla gurur duyduğunu ifade ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bölüm bölüm gazeteci ve internet sitesi sahibi arkadaşlarla kutlamanın sevincini yaşadığını söyledi.

İnternet ve gazetenin günlük yaşamda oldukça etkin olduğunu kaydeden Müdür Gezer, Afyon Üstek Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin medyanın bir okulu olduğunu ve her türlü projeye açık olduklarını ifade etti.

Okulda, medya okuryazarlığı ve fotoğrafçılık gibi çeşitli kursların açılması için Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği içinde girişimlerinin bulunduğunu kaydeden Gezer, öğrencilerin okuldan ayrıldıklarında karşılaşabilecekleri sorunları okulda minimize etmek için azami gayret sarf ettiklerini söyledi.

 

“Öğrencilerin ve öğretmenlerin başarısının yüzlerinden okunuyor”

Bu yıl ilk mezunları verecek olan Afyon Ütsek Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin çalışmalarında üstün başarı dileğinde bulunan internet sitesi sahipleri ise, öğrencilerin ve öğretmenlerin başarısının yüzlerinden okunduğunu gördüklerini ifade ederek, okulun başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundular.

Okul Müdür Yardımcısı Feridun Erdoğan’ın da eşlik ettiği ziyarette, internet sitesi sahipleri ve Müdür Hasan Gezer, öğrencilerin de yer aldığı karede hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. >>MEHMET BAŞEĞMEZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Üstek koleji’ne medya ziyareti
Üstek koleji’ne medya ziyareti
Üstek koleji’ne medya ziyareti
Üstek koleji’ne medya ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı