Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 02:26
 
Uzun zamandır beklenen sevindirici haber Başkan Çöl'den
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde uzun zamandır beklenen haberi Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl sosyal medya hesabından vatandaşlara duyurdu.
İlçeler Haberi
Uzun zamandır beklenen sevindirici haber Başkan Çöl'den

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde uzun zamandır beklenen haberi Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl sosyal medya hesabından vatandaşlara duyurdu. 

 


Sandıklı Kaplıca yolunda bulunan Dağlıoğlu Çeşmesi olarak bilinen bölgeye yapılacak olan Hızlı Tren İstasyonu için Başkan Mustafa Çöl'ün yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

 

"Yeni Döneme muhteşem bir haber ile merhaba dedik. Ulaştırma Bakanlığımızdan Hızlı Tren istasyonumuzun yeri ile ilgili koordinat bilgileri Belediyemize ulaştı ve onayladık. Bölge İstasyonumuz eski Kaplıca yolumuzda ki Dağlıoğlu çeşmesi civarında yapımı gerçekleşecek olup ilçe merkezimize ve kaplıca bölgesine 6 km mesafede olacaktır. 


Artık İstanbul, İzmir, Ankara,Bursa kısacası her yer ilçemize daha yakın. İlçemiz civarında en uzak yere ulaşım sadece 10 dk. olacaktır. Çevre ilçelere hizmet verecek olan TCDD Hızlı Trenimiz güzel ilçemize Hayırlı Olsun. En Büyük ilçe olarak Hak ettiğimiz hizmeti almak Hakkımız." Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uzun, zamandır, beklenen, sevindirici, haber, Başkan, Çöl'den,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı