Haber Detayı
22 Ekim 2015 - Perşembe 19:34
 
Vali Güner, personeliyle yemek yedi
Vali Hakan Yusuf Güner, Valilik kampüsü çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Valilik'te çalışan personelin yemek ihtiyaçlarını karşılamak adına Valilik B Blok içerisinde bir yemekhane kurdurdu.
Gündem Haberi
Vali Güner, personeliyle yemek yedi

Daha güvenilir, daha temiz ve daha uygun fiyatla Valilik personeline yemek imkanı sağlayan Vali Hakan Yusuf Güner, yeni kurulan yemekhanede personeli ile yemek yedi.

 

PERSONELDEN TEŞEKKÜR ÇİÇEĞİ

Yemekhane çalışanlarına kolay gelsin temennilerinde bulunan Güner, yemekhane içerisinde incelemelerde bulundu. Burada yetkililerden bilgiler alan Güner, yemek yiyen personele afiyet olsun diyerek, onlarla sohbet etti. Valilik personeline yemekhane yapılması için yıllardır çalışmaların sürdürüldüğünü, ama bir sonuç alınamadığını belirten Valilik personeli tarafından valilik birimlerinde çalışan tüm personel adına Valilik yemekhanesinin oluşturulmasını sağlayarak büyük bir eksikliği gideren Hakan Yusuf Güner'e saygı ve şükranlarını belirtmek adına çiçek takdim edildi. Kendisi içinde yemek alan Vali Güner, yemekleri çok beğendiğini, yemekhanenin Valiliğimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, bu güzel ortamın en iyi şekilde devam ettirilmesi için talimatlarda bulundu.

 

EN İYİ HALDE OLMASI GEREK

Yemekhane incelemelerinin sonunda bir değerlendirme yapan Güner, Afyonkarahisar Valiliğinin tüm birimleri ve sosyal alanları için köklü çözümler ve yenilikler getirdiğini, bunun içinde yemekhanenin de olduğunu, bunun yanında gelen vatandaşlara da hizmet verecek olan bir kafeterya oluşturulacağını belirtti. Vatandaşımıza en güzel hizmeti verebilmek adına en uygun ortamda çalışma imkanı sunulmasının olmazsa olmaz olduğunun altını çizen Vali Güner, Valiliğin tüm birimlerinin en yüksek verimle çalışmalarının sağlanması için çalışma ortamının da en iyi halde olması gerektiğini, bu anlamda Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binalarında en son yöntemlerle restorasyon ve yapım çalışmaları yapıldığını, bunun yanında sosyal alanlara önem verildiğini; böylelikle çalışanlara ve vatandaşımıza verdiğimiz önemi gözler önüne serdiklerini belirtti. Güner konuşmasının sonunda, yemekhanenin kurulmasında ve işletilmesinde emeği geçen Vali Yardımcılarına, Valilik İl  Müdürlerine ve özellikle yemek hizmetini sunan işletme yetkilisine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Güner,, personeliyle, yemek, yedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı