Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 19:37
 
Vali Güner, Şehit Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar ili Çay ilçesine bağlı Çayırpınar Köyünden olan Tunceli-Erzincan karayolunda askeri aracın geçişi sırasında yola önceden döşenen patlayıcının infilak etmesi üzerine Şehit olan J. Asb. Kd. Çvş .Mehmet Şimşek’in acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
Vali  Güner, Şehit Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Vali Hakan Yusuf Güner ve İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Yusuf Kenan Topçu ile birlikte geldiği Çayırpınar köyünde Çay Kaymakamı Selim Palamut ve Köyü Muhtarı İbrahim Kıyar tarafından karşılandı.

       Şehit ailesinin evine gelen Valimiz Hakan Yusuf Güner ve beraberindekiler Şehit babası Osman Şimşek ve şehit yakınlarına başsağlığı dilerken, şehidimize Yüce Allah’tan rahmet, tüm aile fertlerine sabırlar temennisinde bulundu.

        Valimiz Güner, Şehit evinin bahçesinde Baba Osman Şimşek ve yakın akrabaları ile bir araya gelerek onların istek ve taleplerini dinledi. Anne, baba ve yakınlarına hitaben, sizler bize şehidin emanetisiniz diyen Valimiz Hakan Yusuf Güner, Allah’ın izniyle ve Valilik imkanları çerçevesinde aileye sahip çıkacaklarını belirtti.

      Ailenin talep ve isteklerinin imkanlar ölçüsünde karşılanması için ellerinden geleni yapacağını belirten Valimiz Güner, tüm şehit yakınlarına Valilik kapılarının sonuna kadar açık olacağını söyledi.

        Daha sonra Çay Müftüsü İbrahim Yıldırım tarafından başta Şehit Mehmet Şimşek olmak üzere tüm şehitlerimiz için yapılan dua ile taziye ziyareti sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, , Güner,, Şehit, Ailesine, Taziye, Ziyaretinde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı