Haber Detayı
30 Eylül 2016 - Cuma 15:00 Bu haber 1702 kez okundu
 
Vatandaşına kapıları kapatan bir hastane
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi,Hasta ve yakınlarının en sık kullandığı Erişkin Acil Servis kapısını kitleyerek ,vatandaşına halen eziyet etmeye devam ediyor.
Sağlık Haberi
Vatandaşına kapıları kapatan bir hastane

Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde acilen yönetimde bazı  düzenlemeler yapılması konusunda isyan eden vatandaşlar dün geldiğimizde açık olan kapıyı bugün kilitli görüyoruz, bu nasıl bir insanlık dışı davranış , biz araçlarımıza, çay içeceğimiz zaman kantinimize ,hastanede bir o kapı ,bir bu kapı dolanmak zorundamıyız, neden Hastane yetkililer bizim kapımıza kilit vuruyor halen anlamış değiliz dediler.

 

Tüm vatandaşların sıklıkla kullandığı yetişkin acil servis kapısına hastane yönetimi tarafından vurulan kilit vatandaşı canından bezdirdi.Daha kış ayları gelmeden hastane A blok danışmada bulunan personelin sırtına elektirikli ufo ile ısındığını söyleyen vatandaşlar biz acil servise geldiğimizde araç'ımıza ve kantine gitmek istediğimizde hastanede tur atmak zorundamıyız, yarın birgün kış gelecek neden kapılar kapalı anlamış değiliz, tüm Türkiye'de hastanelerin kapıları açık olurken bizim hastanemizde kapılarımız yüzümüze kapanmak zorundamı; dediler. Ahmet Uçmak

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı