Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 15:11
 
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, aralıksız bir şekilde gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi.
Siyaset Haberi
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Bu sefer ki ziyaret durağı Çobanlar ilçesi olan MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, Çobanlarlı vatandaşlarla bir araya gelerek 1 Kasım günü gerçekleştirilecek olan Genel seçimler için destek isteyip seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi.

Çobanlar ilçesini ziyareti eden MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz’a İl Başkan Yardımcısı Süleyman Karaca ve Recep Yaman, İl Genel Meclis Üyesi Habib Ören, MHP Çobanlar ilçe Başkanı Beytullah Kesek ve Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra birçok partili eşlik etti.

İlk olarak MHP Çobanlar İlçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz daha sonrasında merkez pazar esnafı ve çarşı esnafını ziyaret ederek buradaki esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet edip sıkıntılarını dinledi.

Sosyal yardım ve destekler kesilmeyecek

MHP iktidarında sosyal yardım ve desteklerin kesilmeyeceğini belirten Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, “Halen her ne ad altında olursa olsun taşıdığı şartlar itibariyle sosyal yardım ve destek alan hiçbir vatandaşımızın aldığı yardım ve destek kesilmeyecek iktidarımızda da devam edecektir. ” dedi.

Her aileden bir kişiye iş imkânı

Her aileden bir kişiye iş imkânı ya da 700 TL “Aile Desteği” verileceğini söyleyen Milletvekili Adayı Yılmaz, “Her ailenin en az bir ferdine iş imkânı sağlanacak, iş imkânı sağlanana kadar ve ailenin muhtaçlık durumuna göre en çok asgari ücretin yarısı kadar yaklaşık 700 TL olmak üzere “Aile Desteği” ödeme programı başlatılarak ailelere sosyal koruma uygulaması yağılacak ve bu ödeme öncelikli olarak es hanımlarına yapılması esas alınacaktır.” dedi.

65 yaş aylığının artırılacak

65 yaş aylığının artırılacağına da değinen Milletvekili Adayı Yılmaz,” 65 yaşını doldurmuş, muhtaç durumdaki kişilere ödenen aylık, 300 liraya yükseltilecektir. Yaşlısına bakmakla yükümlü olan muhtaç durumdaki ailelere yaşlısını koruyup kollaması ve onun her türlü fiziki, ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılaması için “ Sosyal Bakım Yardımı” ödemesi yapılacaktır.” dedi.

Çobanlara göstermiş oldukları ilgi için teşekkür

Birlik ve beraberlik içerisinde Milliyetçi Hareket partisini İktidarı için başarılı bir şekilde çalıştıklarını belirten MHP Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, İlçe halkının göstermiş oldukları ilgi ve samimi yaklaşımdan dolayı teşekkür ederek Çobanlar ilçesinden ayrıldı.>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: YILMAZ, ÇOBANLAR, İLÇESİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ÇOBANLAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı