Haber Detayı
25 Ekim 2015 - Pazar 17:28
 
YILMAZ ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Şuhut ilçesini ziyaret etti.
Siyaset Haberi
YILMAZ ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

1 Kasım günü yapılacak olan Milletvekili Genel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz’a İl Başkan Yardımcılarından Süleyman Karaca ve Mehmet Kocacan, MHP Şuhut ilçe Başkanı Tahir Genç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra birçok partili eşlik etti. İlk olarak Şuhut merkez çarşı esnafını ziyaret eden Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, buradaki vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyip seçim beyannamesi ve MHP’nin projeleri hakkında bilgiler verdi.Asker eğlencesine de katılan Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, “Askere gidecek olan tüm gençlerimizi Allah’a emanet ediyorum. Rabbim burunlarını kanatmasın.” dedi.

Tarım sektörü rekabet gücü yüksek bir yapıya kavuşturulacaktır

Şuhutlu vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyen MHP Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, ” Tarım sektörü; üretim, işleme ve pazarlama boyutlarıyla bütüncül bir yapıya kavuşturulacaktır. Yüksek verimlilikte ve kaliteli ürün üreten, teknoloji kullanabilen, ülke insanını besleyebilen ve ihracat kapasitesi yüksek bir düzeye getirilecektir. Doğal kaynakların dengeli kullanımını gözeten, büyümeye sürdürülebilir katkı sağlayan, örgütlü ve rekabet gücü yüksek bir yapıya kavuşturulması sağlanacaktır.” dedi.

Çiftçimizin her zaman yanındayız

Çiftçimizin içerisinde bulunduğu sıkıntıları yakından bildiklerini ve Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında bütün bunların çözüme kavuşacağını belirten Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz,” Tarımda aile işletmeciliği verimli bir yapıya kavuşturularak, modern esaslara göre faaliyet gösteren işletmeciliğe dönüşüm sağlanacak, bu amaçla işletmelerin birleşmeleri teşvik edilecek ve çiftçilerimizin toplumsal refah ve çağdaş hayat şartlarından hak ettikleri payı almaları temin edilecektir.” dedi.

Net asgari ücret 1.400 lira olacak

Bir süre kahvehanedeki vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz,” Net asgari ücretin 1.400 liraya çıkarılacağını ve asgari ücretten vergi alınmayacağını, ücretlilerin ise asgari ücret kadarki gelirleri vergi dışı bırakılacaktır. Ayrıca staj ve çıraklık sürelerinin emeklilik hizmetine sayılacağını belirten Milletvekili Adayı Yılmaz,  Kamuda çalışan taşeron işçiler, 4/C’liler, vekil, sözleşmeli ve geçici statüde çalışanların da kadroya geçirileceğini, Kamu çalışanlarına yapılan tüm ek ödemelerin emekli aylıklarına yansıtılacağını söyledi. Şuhut ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında gün boyu ziyaretlerini sürdüren MHP Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, Şuhutlu vatandaşların göstermiş oldukları ilgi ve samimi yaklaşımdan dolayı duymuş oldukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti ve ilçeye bağlı belde ve köyleri ziyaret etmek üzere Şuhut ilçesinden ayrıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber afyon siyaset
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YILMAZ ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
YILMAZ ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı