Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 19:22
 
YARIM ELMA ÖRNEK BİR MODEL
İhtiyaç sahiplerine yönelik yardımlarını sürdüren Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma Derneği, Kurban Bayramı sonrası hayırseverlerin bağışlarıyla toplanan etleri yardıma muhtaç ailelere ulaştırdı.
Gündem Haberi
YARIM ELMA ÖRNEK BİR MODEL

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü olan Yarım Elma, Kurban Bayramı ve sonraki süreçte toplam 7 ton etin dağıtımını gerçekleştirdi. Hem dağıtım çalışmasını yerinde gören hem de Gıda Bankası'nda incelemelerde bulunan Vali  Güner'e incelemeleri sırasında Belediye Başkanı Burhanettin Çoban eşlik etti.

"TAKDİRE ŞAYAN BİR YARDIM KURULUŞU"

Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Vali Güner, "Şehrin eşrafının bir araya gelerek; hiçbir düşünce, dernek, vakıf organizasyonu mal edilmeden tüm şehre hizmet edecek böyle bir yardım kuruluşu kurmaları takdire şayan. Afyonkarahisar insanı, hayrını-hasenatını ve kardeşliğini bu yaptığı çalışmalarla çok güzel bir şekilde gösteriyor. Bu şehrin insanı muhafazakar, milliyetçi, tarihine ve dinine kıymet veriyor. Bu güzel oluşuma destek veren ve bağışta bulunan, ismi bilinen-bilinmeyen bütün hayırseverlere teşekkür ediyorum" dedi.

EL İŞLEMELİ  TABLO HEDİYE EDİLDİ

Vali Güner; "Burayı kendi özel notlarıma aldım. Eğer bundan sonra başka bir yerde görev yapmak kısmet olursa mutlaka, böyle bir yapının kurulması için tavsiye ve gayretlerde bulunacağım. Buranın en dikkat çekici güzelliği de herhangi bir düşünceye ait olmadan bütün herkesi kucaklayacak şekilde hizmet veriyor” diye konuştu. Ziyaret sonunda, Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Demirayak'tan tarafından, Vali Hakan Yusuf Güner ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a ziyaret anısına el işlemeli bir tablo hediye edildi. >>>Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YARIM, ELMA, ÖRNEK, BİR, MODEL,
Yorumlar
Haber Yazılımı