Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 12:11
 
Yeni oluşum yolda!
Afjet Afyonspor için beklenen zirve de gerçekleşti ancak hala belirsizlik sürüyor! Kulüp için Vali Mustafa Tutulmaz ve yeni yönetim bir araya geldiği ve sorunları masaya yatırdığı geeln bilgiler arasında yer aldı.
Spor Haberi
Yeni oluşum yolda!

Yaşadığı yönetim ve para krizi nedeniyle zor günler geçiren Afjet Afyonspor Kulübü’nde belirsizlik sürüyor. Takımın içerisinde bulunduğu çıkmazdan kurtulabilmesi için gerekli maddi ve manevi destek arayan mevcut yönetim bütün girişimlerden şimdiye kadar bir şey elde edemez iken şimdilerde ise yeni bir yönetim oluştuğu gelen bilgiler arasında  yer almaya başladı.

OĞUZ BAŞKANLIĞA MI SOYUNUYOR?

AK Parti Afyon Belediye il genel meclis üyesi olan Mustafa Oğuz’un Afjet Afyonspor başkanlığına soyunduğu ise gelen bilgiler arasında yer almaya başladı. Daha önce ilimiz amatör takımlarından biri olan Ahmetpaşaspor kulüp başkanlığı ve kaptanı olan Mustafa Oğuz’un Afyonspor kulüp başkanlığına sıcak baktığı ancak yönetim kurmada zorluk yaşadığı öğrenildi. Alınan bilgilere Mustafa Oğuz’un yönetimde birkaç kişi dışında yönetimi oluşturduğu ve Başkan YARDIMCISI Murat Öner’in Mustafa Oğuz’un başkan yardımcısı olacağı öğrenildi.  Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in il dışından dönmesini bekleyen Oğuz’un başkan Zeybek ile bir araya gelerek son durumu değerlendireceği ve ona göre adım atacağı söylemleri spor camiasında dönmeye başladı. Oğuz’un bugün yada yarın son durum hakkında karar vereceği ve kulüp başkanı olup olmayacağını açıklaması bekleniyor.

PARASAL İŞLERE AFJET BAKACAK

Cuma günü yapılan toplantıda Vali Mustafa Tutulmaz  ve yeni yönetimin bir araya geldiği, mor beyazlı takımın sorunları masaya yatırıldığı ve parasal yönde işlerin sadece Afjet yönetimin olacağı kararlaştırıldığı öğrenildi. Parasal konularda tek yetkili olan ve daha önce takımın yönetiminde olan Yusuf Ulutürk’ün yeni yönetime tavsiyeler bulunduğu gerekli yardımı dışarıdan yapacağı öğrenilirken kesin kararın bugün yada yarın spor kamuoyuna açıklanması bekleniyor.  Alaattin Yeşilçay

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, oluşum, yolda!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı